Zespół Szkół Weterynaryjnych
i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży

Osiągnięcia

Osiągnięcia dydaktyczno-naukowe

Olimpiada Wiedzy o Żywności

Laureaci:

Rybicka Milena -2015 /2016

Kłosek Karolina - IX miejsce (2014/2015)

Konopka Michał - IX miejsce (2013/2014)

Chojnowska Małgorzata - II miejsce (2003/2004)

Rogińska Mariola Bożena - I miejsce (2004/2005) i IV miejsce (2003/2004)

Finaliści:

Rybicka Milena -2015 /2016

Rybicka Anna - 2011/2012

Chyliński Marcin - 2011/2012

Drężek Łukasz - 2011/2012

Okurowski Kamil - 2010/2011

Łada Łukasz - 2010/2011

Rachubka Jarosław - 2009/2010

Chojnowski Paweł - 2008/2009

Wachowska Jolanta - 2007/2008

Przeździecki Bartosz - 2007/2008

Sosnowska Jolanta - 2006/2007 i 2005/2006

Grzymała Jolanta - 2005/2006 i 2004/2005

Nauczyciel przygotowujący: mgr inż. Dorota Chilińska

Olimpiada Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie

Laureaci:

Olechowski Konrad, Karwowski Damian - 2012/2013

Szymański Paweł - 2009/2010

Kijek Marta - 2007/2008

Sosnowska Jolanta - 2006/2007

Baranowski Jacek - 2005/2006

Finaliści:

Bastek Natalia, Łapiński Damian, Zakrzewska Magdalena - 2016/2017

Kłosek Karolina, Rybicka Milena, Rafałowska Aneta - 2015/2016

Konikowska Justyna, Rogalska Anna, Kołdys Tomasz - 2014/2015

Kotowska Anna, Szymańska Ewa, Konopka Michał - 2013/2014

Malinowska Sandra - 2012/2013

Malinowska Sandra, Olechowski Konrad, Chyliński Marcin - 2011/2012

Chyliński Grzegorz, Rainko Łukasz, Kryszczyńska Jolanta - 2010/2011

Ustaszewska Paulina, Lesińska Katarzyna - 2009/2010

Rydzewska Monika, Bogusławska Adrianna, Kowalczyk Marta - 2008/2009

Przeździecki Bartosz, Poniatowska Urszula - 2007/2008

Kijek Marta, Piaścik Magdalena - 2006/2007

Grzymała Jolanta, Siejda Agnieszka - 2005/2006

Opiekunowie: mgr inż. Marta Jankowska, mgr inż. Dorota Chilińska

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Laureaci:

Karollina Masłowska - 2017

Rafał Piętka - 2014

Krzysztof Kraszewski - 2013

Rafał Piętka – 2013

Grzegorz Januszczyk - 2012

Mirosław Nienałtowski – 2011

Białomyzy Michał – 2010

Moczulski Rafał - 2010

Nauczyciel przygotowujący: mgr inż. Elżbieta Bałazy

Aldona Ducka – 2013

Nauczyciele przygotowujący: mgr inż. Elżbieta Bałazy, mgr Justyna Zaczek, lek.wet. Maria Szarowska

Finaliści:

Anna Sianko - 2017

Paweł Wyszyński - 2017

Nauczyciele przygotowujący: mgr inż. Elżbieta Bałazy, lek.wet. Maria Szarowska

Uczestnik etapu okręgowego:

Peczyński Kamil - 2010

Opiekun: mgr inż. Elżbieta Bałazy

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Finalista:

Piotr Lech Jaźwiński - 2006

Opiekun: mgr inż. Aniela Aktyl-Nowak

Olimpiada Wiedzy Historycznej

Laureat:

Szymański Tomasz - 2005

Opiekun: mgr Adam Chojnowski

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

Finalista:

Hrycyna Natalia - 2009

Opiekun: mgr Joanna Włostowska

Konkurs Języka Niemieckiego

Finalista:

Steven Nowak- 2010

Opiekun: mgr Sylwia Szczepanowska

Olimpiada Ogólnopolska „Młodzi przeciw patologii społecznej”

IV miejsce w skali kraju

Chrzanowski Mariusz - 2010

Opiekun: mgr Bogumiła Olbryś


STYPENDYŚCI

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej - Rafał Piętka – 2014

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

Dagmara Maksimowska – 2015

Karolina Masłowska – 2014

Rafał Piętka – 2013

Aldona Ducka – 2012

Wioletta Wiszowata – 2011

Martyna Mróz – 2010

Stypendium Prezydenta Miasta Łomża

Naukowe:

Milena Rybicka - 2014/2015

Magdalena Stalewska - 2012/2013

Wojciech Falkowski - 2007/2008

Aneta Dębek - 2003/2004

Mariola Rogińska - 2003/2004

Tomasz Szymański - 2003/2004

Małgorzata Chojnowska -2003/2004

Sportowe:

Michał Andrukiewicz - 2012/2013

Kamila Musiak - 2007/2008

Artystyczne:

Magdalena Wolińska - 2007/2008


Osiągnięcia sportowe

2014/2015

Łomżyńska Liga Lekkoatletyczna Szkół Ponadgimnazjalnych

III miejsce chłopcy, IV miejsce dziewczęta

Indywidualnie:

I miejsce - Katarzyna Siwek w pchnięciu kulą

II miejsce - Jakub Kobus w rzucie oszczepem

II miejsce - Tomasz Gronostajski w pchnięciu kulą

IV miejsce - Jacek Wilimczyk w rzucie oszczepem

III miejsce - Aleksandra Kędziorek w biegu na 800 m

III miejsce - Justyna Chojnowska w biegu na 400 m

III miejsce - Sztafeta 4x100 m w składzie: Dąbrowska Magda, Cwalina Magda, Ramotowska Wioletta, Krajewska Wioletta

Mistrzostwa Łomży w Indywidualnych Biegach Przełajowych

II miejsce - chłopcy, V miejsce - dziewczęta

Indywidualnie:

I miejsce - Damian Karwowski w kategorii klas pierwszych

III miejsce - Rafał Grabowski w kategorii klas trzecich i czwartych

IV miejsce - Przemysław Olbryś w kategorii klas trzecich i czwartych

Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów i Juniorów Młodszych oraz Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce im. Tadeusza Susoła - Łomża

VIII miejsce - Marcin Witczak w rzucie dyskiem

IX miejsce - Łukasz Tomaszewski w biegu na 1500 m

XII miejsce - Daniel Czartoryski w pchnięciu kulą

Międzynarodowy Łomżyński Miting Lekkoatletyczny (Białoruś, Kanada, Niemcy, Ukraina, Polska)

Marek Ołdakowski - rekord życiowy w biegu na 100 m

Łukasz Tomaszewski - rekord życiowy na dystansie 1500 m

Aneta Nowak - bieg na 800 m

I Zambrowski Bieg Uliczny

VII miejsce - Paweł Grabowski na dystansie 1500 m (na 78 zawodników)

I Bieg Zimowy w Łomży

I miejsce - Łukasz Tomaszewski na dystansie ok. 4 km

Mały Festiwal Biegowy w Łomży -Bieg Godziny

I miejsce w kat 18-20 lat Rafał Grabowski

I miejsce w kat 30-39 lat Paweł Grygo (nauczyciel)

XVI Międzynarodowy Bieg Uliczny Wilka w Grajewie

II miejsce - Łukasz Tomaszewski na dystansie 1600 m w kategorii szkół ponadgimnazjalnych

II miejsce - Paweł Grygo (nauczyciel) na dystansie 10 km w międzynarodowej obsadzie

Młodzieżowa Mila Nadziei w Łomży

V miejsce - Łukasz Tomaszewski w biegu na dystansie 1800 m

IV miejsce - Paweł Grygo (nauczyciel) - na dystansie 10 km

X Halowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce - Toruń

V miejsce - Paweł Grygo (nauczyciel) - na dystansie 3000 m

V miejsce - Paweł Grygo (nauczyciel) - cross 5 km

IV miejsce chłopców w Drużynowych Mistrzostwach Łomży w Szachach

VI miejsce chłopców w Drużynowych Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Szachach

IV miejsce dziewcząt i V chłopców w Mistrzostwach Łomży w Tenisie Stołowym

I miejsce w Łomżyńskiej Lidze Szkolnej Tenisa Stołowego Szkół Ponadgimnazjalnych w kategorii chłopców

Mistrzostwa Łomży w grach zespołowych:

II miejsce w futsalu chłopców

III miejsce w piłce ręcznej chłopców

III miejsce w piłce siatkowej chłopców

IV miejsce w piłce siatkowej dziewcząt

IV miejsce w koszykówce dziewcząt

Mistrzostwa województwa w grach zespołowych

- piłka siatkowa dziewcząt - II liga wojewódzka szkół ponadgimnazjalnych

- piłka siatkowa chłopców - II liga wojewódzka szkół ponadgimnazjalnych

II Edycja Łomżyńskich Otwartych Zawodów Pływackich Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

III miejsce - Mateusz Karwowski w stylu dowolnym

III Edycja Łomżyńskich Otwartych Zawodów Pływackich Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

II miejsce - Anna Sianko w stylu grzbietowym

III miejsce - Mateusz Karwowski w stylu klasycznym

II 24 Godzinny Maraton Pływacki pod Patronatem Prezydenta Miasta Łomży

- VIII miejsce drużynowo na 28 zespołów z wynikiem 51.050 m

- wicedyrektor Paweł Piwowarski - najlepszy wynik w drużynie Wety i 10 wynik zawodów - 15100 m

- Mateusz Karwowski - drugi wynik w drużynie „Wety” - dystans 7700 m

2013/2014

Mistrzostwa Łomży Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce

I miejsce - Łukasz Baranowski w biegu na 1500 m

III miejsce - Aron Szałek w biegu na 1500 m

I miejsce - Rafał Grabowski w biegu na 800 m

I miejsce - Jacek Wilimczyk w rzucie oszczepem

II miejsce - Jakub Kobus w rzucie oszczepem

II miejsce - Arkadiusz Frąckiewicz w biegu na 400 m

III miejsce - Radosław Śmiarowski w biegu na 400 m

III miejsce - Kamil Dera w pchnięciu kulą

I miejsce - Katarzyna Siwek w pchnięciu kulą

II miejsce - Katarzyna Rutkowska w skoku wzwyż

III miejsce - Angelika Rogińska w rzucie oszczepem

Mistrzostwa Łomży w Indywidualnych Biegach Przełajowych

III miejsce drużynowo chłopcy, V miejsce drużynowo dziewczęta

Indywidualnie:

I miejsce - Rafał Grabowski (kl. III – IV)

II miejsce - Przemysław Olbryś (kl. III-IV)

II miejsce - Aneta Nowak (kl. II)

Licealiada Województwa Podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Białystok

VI miejsce - Aneta Nowak na dystansie 1500 m

VIII miejsce - Rafał Grabowski na dystansie 2500 m

Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce - Łomża

VII miejsce - Marcin Witczak w rzucie dyskiem

VII miejsce - Jacek Wilimczyk w rzucie oszczepem

IX miejsce - Siwik Katarzyna w pchnięciu kulą

X miejsce - Kamil Dera w pchnięciu kulą

X miejsce - Kamil Kobus w rzucie oszczepem

XII miejsce - Daniel Czartoryski w pchnięciu kulą

Otwarte Mistrzostwa Łomży w Pływaniu

II miejsce - Jessika Jansen stylem klasycznym

II miejsce - Łukasz Cudnik stylem dowolnym

IV miejsce w Mistrzostwach Łomży Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach

VI miejsce w Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Szachach - Łomża

Mistrzostwa Łomży Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym

IV miejsce chłopcy

V miejsce dziewczęta

XIX Bieg Niepodległości oraz III Bieg VIP w Sokołach

V miejsce - Grabowski Rafał na dystansie 3000 m

I miejsce - Grygo Paweł (nauczyciel) na dystansie 1100 m

Mistrzostwa Łomży w grach zespołowych

I miejsce w piłce siatkowej chłopców

IV miejsce w piłce siatkowej dziewcząt

IV miejsce w koszykówce dziewcząt

V miejsce w futsalu chłopców

VI miejsce w koszykówce chłopców

III miejsce w Turnieju Koszykówki Chłopców o Puchar Rektora PWSIiP w Łomży

Rozgrywki wojewódzkie w grach zespołowych:

- piłka siatkowa chłopców - III miejsce w III lidze wojewódzkiej

- piłka siatkowa dziewcząt - IX miejsce w II lidze wojewódzkiej

2012/2013

Kolneńskie Biegi Jesieni i XVII Wojewódzki Bieg Nauczycieli w Koźle

I miejsce - Rafał Grabowski

I miejsce - Tomasz Wojewoda - nauczyciel (kat. do 35 lat)

I miejsce - Paweł Grygo - nauczyciel (kat. powyżej 35 lat)

Licealiada Województwa Podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Białystok

VIII miejsce - drużynowo chłopcy

IV miejsce - Rafał Grabowski

Mistrzostwa Łomży w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych

I miejsce - Rafał Grabowski (kl. II)

II miejsce - Przemysław Olbryś (kl. II)

II miejsce - Łukasz Baranowski (kl. III)

III miejsce - Milena Kozłowska (kl. I)

III miejsce chłopców w Łomżyńskiej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Finał Wojewódzki Licealiady w Lekkiej Atletyce

VI miejsce - Jacek Wilimczyk w rzucie oszczepem

VII miejsce - Rafał Grabowski w biegu na 800 metrów

VII miejsce - Maciej Łepkowski w skoku w dal

III miejsce w Finale Grupy Zachodniej Mistrzostw Województwa w Tenisie Stołowym - Łomża

Mistrzostwa LZS w Indywidualnym Tenisie Stołowym - Piątnica

I miejsce - Paulina Konopka (kat. powyżej 18 lat)

II miejsce - Aldona Kołakowska (kat. do 18 lat)

I miejsce w IV Mistrzostwach Łomży Szkół Ponadgimnazjalnych i Burs w Martwym Ciągu

Gry zespołowe

I miejsce w IV Lidze Wojewódzkiej Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców (awans do III ligi)

III miejsce w Mistrzostwach Łomży Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców

Piłka siatkowa dziewcząt awansowała do II Ligi Wojewódzkiej

2011/2012

Kolneńskie Biegi Jesieni w Koźle

I miejsce - Rafał Grabowski (2500 m)

Bieg nauczycieli

I miejsce - Tomasz Wojewoda (kat. do 35 lat)

I miejsce - Paweł Grygo (kat. powyżej 35 lat)

Mistrzostwa Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Białystok

I miejsce - Rafał Grabowski

XVII Bieg Niepodległości w Sokołach

I miejsce - Rafał Grabowski (1500 m)

I miejsce - Paweł Grygo – nauczyciel (bieg VIP)

V miejsce chłopców w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Białystok

Mistrzostwa Łomży Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej

II miejsce - Beata Jeziorek w biegu na 100 m

III miejsce - Sylwia Mikucka w biegu na 100 m

III miejsce - Michał Fabin w biegu na 100 m

III miejsce - Anna Kotowska w biegu na 1500 m

III miejsce chłopców w Mistrzostwach Miasta Łomży w Tenisie Stołowym

II miejsce w III Mistrzostwach Łomży Szkół Ponadgimnazjalnych i Burs w Martwym Ciągu

Gry zespołowe:

I miejsce w IV Lidze Wojewódzkiej Szkół Ponadgimnazjalnych w Futsalu (awans do III ligi)

I miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży Szkół Ponadgimnazjalnych w Futsalu

III miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców

III miejsce w kategorii chłopców w Łomżyńskim Współzawodnictwie Sportowym Szkół Ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2011/2012.

2010/2011

Bieg o Puchar Ministra Sportu i Turystyki - Łomża

II miejsce - Alicja Godlewska (1500 m)

III miejsce - Sylwia Gardocka (1500 m)

II miejsce - Konrad Olechowski (1500 m)

II miejsce - Michał Andrukiewicz (1000 m)

XXI Kolneński Bieg Jesieni w Koźle

II miejsce - Alicja Godlewska

XVI Uliczny Bieg Niepodległości w Sokołach

I miejsce - Paweł Grygo (nauczyciel )

Jesienna Liga Strzelecka

III miejsce - Adam Radziwanowski

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Białystok

X miejsce - chłopcy, XIX miejsce - dziewczęta

I miejsce w Mistrzostwach Łomży Szkół Ponadgimnazjalnych i Burs w Martwym Ciągu

I miejsce - indywidualnie - Piotr Piskowski

I miejsce - drużynowo

Skład drużyny: Piskowski Piotr, Jamiński Łukasz, Dąbkowski Hubert, Godlewski Piotr, Darmetko Paweł, Marusa Szymon, Budziński Henryk, Charubin Adrian

Gry zespołowe:

- piłka siatkowa dziewcząt - III Liga Wojewódzka Szkół Ponadgimnazjalnych

- piłka siatkowa chłopców - IV Liga Wojewódzka Szkół Ponadgimnazjalnych

futsal - awans z pierwszego miejsca w eliminacjach do IV Ligi Wojewódzkiej Szkół Ponadgimnazjalnych

- III miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt.