Zespół Szkół Weterynaryjnych
i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Dyrektor szkoły

Bogumiła Olbryś

Zastępca dyrektora
Sylwia Ewelina Makowska
Zastępca dyrektora
Joanna Norowska

Nauczyciele Języka Polskiego

  • Budziszewska Magdalena
  • Chludzińska Wioletta
  • Trzeciak-Kowalczyk Aneta
  • Zaręba Beata

Nauczyciele Wiedzy o Kulturze

  • Trzeciak-Kowalczyk Aneta

Nauczyciele Historii

  • Gromek Beata - Wysmułek
  • Szymańska Maria

Nauczyciel Języka Angielskiego

  • Dąbrowska Alina
  • Kalinowska Monika
  • Rząsińska Iryna
  • Wiktorzak Magdalena
  • Włostowska Joanna

Nauczyciele Języka Niemieckiego

  • Makowska Sylwia
  • Norowska Joanna
  • Rogowska Joanna
  • Szewczyk Justyna

Nauczyciele Matematyki

  • Matuszewska Dorota
  • Pędzich Danuta
  • Rabek Aneta
  • Zaremba Bogusław

Nauczyciele Fizyki

  • Rabek Aneta

Nauczyciele Chemii

  • Chojnowska Katarzyna
  • Jasińska Katarzyna

Nauczyciele Geografii

  • Karczewska Dorota
  • Szymańska Maria

Nauczyciele Biologii

  • Zaremba Małgorzata
  • Jasińska Katarzyna

Nauczyciele Informatyki

  • Dzierżyk Daniel
  • Trawińska Małgorzata

Nauczyciele Religii

  • Ks. Kosiorek Grzegorz
  • Przychodzeń Lucyna
  • Śleszyński Lech

Nauczyciele Edukacji dla Bezpieczeństwa

  • Klimaszewski Jarosławł

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

  • Bikowska Marta
  • Ciuchnicki Przemysław
  • Dobkowska Małgorzata
  • Grygo Paweł
  • Siedlecka Dorota
  • Wojewoda Tomasz

Nauczyciele Przepisów Ruchu Drogowego

  • Borkowski Zbigniew

Nauczyciele Przedmiotów Zawodowych – WETA, AGROBIZNES

  • Bałazy Elżbieta
  • Czerska Ewa
  • Dzbeńska Aleksandra
  • Grudzińska - Koda Izabela
  • Jarota Jan
  • Karpiński Wojciech
  • Kocznur- Baranowska Wanda
  • Łuba Joanna Anna
  • Mieczkowski Piotr
  • Ołdziejewski Adam
  • Sielawa Marcin
  • Stypułkowska Anna
  • Szarowska Maria
  • Zaczek Justyna

Nauczyciele Przedmiotów Zawodowych – TTŻ, TŻiUG

  • Chilińska Dorota
  • Chojnowska Katarzyna
  • Ciuchnicki Przemysław
  • Jackowska Marta
  • Jankowska Marta
  • Jarota Elżbieta
  • Karpińska-Siwek Ewelina
  • Mroczkowski Mieczysław
  • Przybyłowska Jolanta Bożena

Nauczyciele Przedmiotów Zawodowych - AK

  • Czerska Ewa
  • Dzbeńska Aleksandra
  • Karczewska Dorota

Nauczyciele Biblioteki

  • Dzierżyk Daniel
  • Zabielska Ewa
  • Podsiadło Joanna

Pedagog

  • Budziszewska Magdalena

Kierownik Kształcenia Praktycznego

  • Jankowska Marta

PRACOWNICY OBSŁUGI I ADMINISTRACJI

Pielęgniarka szkolna

  • Boguska Krystyna

Sekretariat

  • Budziszewska Małgorzata

Księgowość

  • Liżewska Joanna – Główna Księgowa
  • Wądołowska Monika
  • Gołaszewska Dorota
  • Szymańska Anna

Sieci teleinformatyczne

  • Dackiewicz Anatol

Obsługa

  • Dymek Dariusz
  • Frąckiewicz Danuta
  • Korzeniecka Sławomira
  • Matusiewicz Kazimierz
  • Słomko Aneta
  • Szymczuk Marzena
  • Szymczuk Alicja