Zespół Szkół Weterynaryjnych
i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży

WYCIECZKA INTEGRACYJNA

Wycieczki integracyjne stanowią niezwykle istotny element w rozwoju ucznia i dziecka. Są one nie tylko doskonałą okazją do nauki poza murami szkolnymi, ale również sprzyjają budowaniu więzi między rówieśnikami. Klasa 1g kierunku technik weterynarii miała niedawno okazję doświadczyć tego na własnej skórze podczas wycieczki do kompleksu agroturystycznego Olszynka. Pod opieką swojej wychowawczyni Eweliny Góralczuk-Dziedzic oraz Pani Joanny Cwaliny, uczniowie uczestniczyli w różnorodnych grach zespołowych i zajęciach, które nie tylko pozwalały na świetną zabawę, ale także znacząco wpłynęły na poprawę relacji między nimi.

W trakcie wycieczki uczniowie mieli okazję uczestniczyć w wielu ekscytujących aktywnościach, które sprzyjały współpracy i wzajemnemu zrozumieniu. Gry zespołowe, takie jak podchody czy budowanie mostów z dostępnych materiałów, wymagały od uczestników komunikacji, zaufania i wspólnego rozwiązywania problemów. Zajęcia te nie tylko integrowały klasę, ale także uczyły odpowiedzialności i kreatywności.

Kulminacyjnym punktem wycieczki była niespodzianka przygotowana przez wychowawczynię – festiwal kolorów. Uczniowie, zaskoczeni i zachwyceni, wzięli udział w tej barwnej zabawie, która dostarczyła im mnóstwo radości i niezapomnianych wspomnień. Festiwal kolorów nie tylko rozświetlił dzień uczniów, ale również pokazał im, jak ważne są chwile wspólnej radości i integracji.

Dzięki takim wyjazdom młodzież wraca do szkoły z nową energią, lepszym zrozumieniem siebie nawzajem oraz silniejszymi więziami, które z pewnością przetrwają przez wiele lat.