Zespół Szkół Weterynaryjnych
i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży

WIELKI TEST EDUKACYJNY- „ŚWIAT i JA”

„Ja w przyszłości” – to temat, który stał się pretekstem do tego, aby na lekcjach plastyki on-line pod opieką pani Doroty Karczewskiej wykonać ciekawe prace plastyczne. Tym bardziej, że uczniowie naszej szkoły po raz trzeci uczestniczyli w konkursie -Wielki Test Edukacyjny "ŚWIAT I JA".

Nasze życie nie wygląda już tak jak jeszcze pięć lat temu. Zmiany w środowisku. Nowe technologie. Nowe trendy. Nowe podejście do otaczającego nas świata. A w tym wszystkim my. Czy za dwadzieścia lat nadal będziemy tacy sami? Czy telefon zastąpi hologram? Czy znikną samochody? Czy spełnimy swoje marzenia?

W swoich pracach uczniowie przedstawili, jak wyobrażają sobie przyszłość… swoją, najbliższych, całego świata.

Dziesięcioro uczniów naszej szkoły otrzymało nagrody – dyplomy: Aleksandra Olszewska I f, Gabriela Świderska Ig, Natalia Konopka Ii, Karolina Piotrowska Ii, Julia Marcinowska If, Justyna Żelazna If, Natalia Nicińska Ii, Rayana Eseeva Ipm, Natalia Rutkowska Ii, Kinga Mieczkowska Ig.

Gratulujemy!