Zespół Szkół Weterynaryjnych
i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży

Dwa zwycięstwa Siatkarek "Wety" na początek sezonu ligowego

W poniedziałek 20.11.2017 r. na hali sportowej KOKiS w Kolnie odbył się turniej II ligi piłki siatkowej dziewcząt województwa podlaskiego szkół ponadgimnazjalnych, w których startuje nasza drużyna.

Gospodarz turnieju Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kolnie gościł Zespół Szkół Rolniczych w Ostrożanach, Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży oraz Zespół Szkół Technicznych w Kolnie.

Siatkarki z "Wety" pewnie wygrały oba mecze z drużynami z Kolna ( ZSP i ZST ), zdobywając 6 punktów i wygrywając cały turniej, co dobrze rokuje na dalszą część sezonu.

Nasza Drużyna wystąpiła w składzie: Zuzanna Mroczkowska, Julita Kubat, Katarzyna Szpigiel, Żaneta Mląkowska, Emilia Kozikowska, Patrycja Malaszewska, Natalia Ciszewska, Karolina Rogińska, Izabela Bągard, Patrycja Zaorska, Natalia Gawkowska, Julia Olbyś. Trenerem drużyny jest Tomasz Wojewoda.

Wyniki spotkań:

  1. : ZSWiO (0 : 2) (20:25; 20:25)
  2. : ZSR (0 : 2) (17:25; 12:25)
  3. : ZSWiO (0 : 2) (17:25; 17:25)
  4. : ZSR (2 : 1) (14:25; 25:22; 15:13)

Przed nami wyjazd do Augustowa, gdzie będziemy walczyć z drużynami: ZS Sokółka i I LO Augustów.

W grudniu gospodarzem turnieju będzie ZSW i O Nr 7 w Łomży. Na boisku zagoszczą drużyny: ZSZ Wysokie Mazowieckie, ZSR Ostrożany, ZSO i P Wysokie Mazowieckie.

Zapraszamy dziewczęta do uczestnictwa w treningach piłki siatkowej w każdy poniedziałek i środę w godzinach 18.30-20.00 - sala gimnastyczna.

Zapraszamy do śledzenia wyników naszej drużyny na stronie:

http://www.pwszs.bialystok.pl/doc/licealiada/tabele_wynikow_ps_dz.pdf

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.