Zespół Szkół Weterynaryjnych
i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży

"Wakacyjny Mistrz Ortografii"

Serwis dyktanda.pl zaprasza na II edycję konkursu ortograficznego, pod nazwą „Wakacyjny Mistrz Ortografii". Skierowany jest on do osób, którym rozwiązywanie dyktand sprawia przyjemność. Start konkursu już w piątek 26 czerwca, będzie on trwał aż do 7 września 2020 r. Oprócz mistrzowskich tytułów i dyplomów, na laureatów czekają liczne wartościowe nagrody. W puli nagród czeka ponad 90 atrakcyjnych zestawów z nagrodami. Znajdą się w nich m.in.: konsola do gier Xbox One X, hulajnoga elektryczna Mi Electric Scooter, dron X-Bee Drone 9.5 GPS, książki, sprzęt wakacyjny, gry video i wiele, wiele innych. Korzystanie ze strony i udział w konkursie jest bezpłatny. Dołączcie do zabawy i uczcie się ortografii z przyjemnością!

Konkurs składał się będzie z 5 dwutygodniowych etapów + Wielki Finał, który wyłoni Wakacyjnego Mistrza Ortografii. Uczestnicy rywalizować będą w pięciu kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli (nauczyciele). Im więcej dyktand uczestnik rozwiąże poprawnie, tym więcej punktów otrzyma, co przełoży się na wyższą pozycję w rankingu. Serdecznie zachęcamy także do częstego śledzenia facebook.com/dyktandapl/, gdzie zorganizujemy dodatkowy konkurs niespodziankę.

Dodatkowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/mistrz_ortografii_i.html. Nagrody otrzyma co najmniej 90 uczestników konkursu "Wakacyjny Mistrza Ortografii". 75 nagród zostanie przyznanych w trakcie rozgrywania etapów, a 15 w Wielkim Finale. Cały czas zgłaszają się do nas kolejni sponsorzy, dlatego nie wykluczamy powiększenia liczby nagród.

Prosimy o przekazanie tej wiadomości uczniom oraz nauczycielom polonistom.

Zachęcamy do podzielenia się tą wiadomością na Państwa:

- stronie internetowej; poprzez dodanie na Waszej stronie internetowej wzmianki o naszym konkursie w formie kilku zdań z linkiem (dyktanda.pl) lub baneru z naszym linkiem (kilka różnych rozmiarów można pobrać z naszego dysku google https://drive.google.com/drive/folders/19a_GPyxryb8oTFOdFK29uP7S9XgVWIgV?usp=sharing)

- profilu facebook - poprzez udostępnianie naszych postów (facebook.com/dyktandapl/)

W przypadku pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt.

Do zobaczenia na Dyktanda.pl
Grzegorz Wach & Sebastian Pawełczyk
Dyktanda.pl